Hakkımızda

InLoya.com platformu, Frazex'in bir parçası olan bağımsız, yenilikçi üründür. Frazex, 2008 yılında yönetim ve sadakat danışmanlığı şirketi olarak faaliyetine başlamıştır. 2015 yılından bu yana Frazex, gelecek vaat eden ve büyük ölçekli projelere yatırım yapan çok disiplinli şirket haline geldi.

01

Kaliye

Müşterilerimiz bizim taraftaşlarımız. Bizler taraftaşlarımıza ürünlerin satışından azami kar elde etmek için verimli ortam sunuyoruz.

02

Saydamlık

Müşterilerle çalışma prensipimiz karşılıklı güven ve azami bilgi açıklığına dayanmakta. Müşteri ve onun çıkarları her zaman çalışmamızın odak noktası olmuştur.

03

Hız

Platformun verimliliği müşterilerin sizin şirkete olan bağlılığının uzun süreli olmasına yardımcı olucak ve sonuçta ortalama makbuzunuz artacaktır.

Prensip

Amacımız çalışma hayatınızı müşterilere daha da yakınlaştırmak ve müşterinin alıcılık performansının en iyi şekilde kullanmaktır.

Yaklaşım

Biz sizin işiniz için uygun bir bağlılık programı oluşturmaya yardımcı oluyoruz, çağdaş teknolojileri kullanarak müşterinin daha rahat ödüllendirilmesini kolaylaştırıyoruz.

Saydamlık

İnovasyon, verimlilik ve basitlik tüm projelerimizin her aşamasında takip ettiğimiz ve gerçekleştirdiğimiz temel prensiplerden biri.