Saniyeler içinde yorumları toplayın

Neleri dahildir?

Benzersiz QR kodunun oluşturulması

Farklı lokasyonlarda izleme yeteneği ile sınırsız sayıda QR kodu oluşturma

Sonuçların ayrıntılı istatistiklerinin alınması ve izlenmesi

-

Müşterilerle etkileşimli iletişim

-

Ayırt edici özellikleri

-

InLoya.com proje ekibi, müşteri yorumlarını görselleştirmeye ve seslendirmeye yardımcı olacak benzersiz bir geri bildirim toplama yöntemi geliştirdi.

-

Nasıl? Müşterileriniz artık aşağıdaki şekillerde geri bildirim sağlayabilecek:

Metin geri bildirimi (yazılı yorum)

Fotoğraf geri bildirimi (fotoğraf görüntüleri gönderme)


- Video geri bildirimi (kaydedilmiş video mesajı gönderme)


- Nasıl çalışır?


- Soruları kendiniz oluşturabilir ve geri bildirim almak istediğiniz formatta, ister yorum (soru olmadan), ister cevap seçeneklerinden birinin seçimi veya sorunuza ayrıntılı bir cevap talebi olsun, kendiniz seçebilirsiniz.


- Oluşturulan elektronik QR kodunu yazdırabilir ve herhangi bir yere veya ürünleri paketlerken üzerine ekleyebilirsiniz. Taradıktan sonra, ziyaretçileriniz otomatik olarak oluşturduğunuz FeedBack sayfasına götürülecektir.


Tüm geri bildirimler ve sonuçlar toplanır, böylece genel raporu kolayca takip edebilir ve buna göre hizmet kalitesini artırabilirsiniz.

-

Müşteriler tarafından doldurulan kişisel bilgiler, platformunuzdaki müşteri tabanınıza otomatik olarak eklenir. Böylece onlarla ve diğer müşterilerinizle iletişim kurabilirsiniz

-

Kaliteyi artırmak ve faaliyetlerinizi anında misafirlerinizin ihtiyaçlarına göre uyarlamak için yaratıcı bir fırsat yakalayın

Gelir artışına doğru adım atın!